O BLOGU

Taka ja - mama 7-letniej Erin, typowa i nietypowa matka Polka, poukładana i zapracowana. Niezły ze mnie majsterkowicz. Ponoć jestem kreatywna i trudno za mną nadążyć. Kocham piękne wnętrza i wysmakowany design. Zdecydowanie wolę postukać młotkiem niż krzątać się w kuchni. Zawodowo pracuję w rodzinnej firmie weterynaryjnej. Kocham swoją pracę i dzięki temu nie czuję, że pracuję.

Taki mój dom - przytulny i zharmonizowany, uporządkowany i pełen miłości. Choć niewielki to ukochany i bezpieczny. Kocham kanciaste formy i prosty design dlatego w moim mieszkaniu panuje nowoczesny styl skandynawski. Biel, szarości, czerń i drewno to paleta kolorów, które działają na mnie kojąco. 

Taki mój blog - czysta pasja. Na moim blogu chętnie dzielę się z wami pomysłami na aranżację przestrzeni. Znajdziecie tutaj inspiracje wnętrzarskie, trochę DIY i  kilka praktycznych porad. Prezentuję moje mieszkanie widziane moim okiem oraz wasze produkty według mojej stylizacji. Jeśli czujesz się tutaj dobrze i chcesz być na bieżąco, dodaj mnie do obserwujących. Jestem też na instagramie i facebook'u . Zapraszam.