O BLOGU

Taka ja - mama 9-letniej Erin, typowa i nietypowa matka Polka, poukładana i zapracowana. Niezły ze mnie majsterkowicz. Ponoć trudno za mną nadążyć. Kocham piękne wnętrza i wysmakowany design. Zdecydowanie wolę postukać młotkiem niż krzątać się w kuchni. Na co dzień prowadzę firmę weterynaryjną. Kocham swoją pracę i nie widzę się nigdzie indziej.

Taki mój dom - przytulny i zharmonizowany, uporządkowany i pełen miłości. Choć niewielki to ukochany i bezpieczny. W moim mieszkaniu panuje nowoczesny styl skandynawski. Biel, szarości, czerń i drewno to paleta kolorów, które działają na mnie kojąco. 

Taki mój blog - czysta pasja, którą zapisuję w wirtualnym pamiętniku. Na moim blogu chętnie dzielę się z wami pomysłami na aranżację przestrzeni. Znajdziecie tutaj inspiracje wnętrzarskie, trochę DIY i  kilka praktycznych porad. Prezentuję moje mieszkanie widziane moim okiem oraz wasze produkty według mojej stylizacji. Jeśli czujesz się tutaj dobrze i chcesz być na bieżąco, dodaj mnie do obserwujących. Jestem też na instagramie i facebook'u . Zapraszam.